|
23 лютого 2020 року в Києві відбудеться бігова подія - зимовий Кубок KMRC "Масниця Snow Run".
![]() "Масниця Snow Run" — зимовий кубок клубу KM Running Club тепер у новому форматі! Морозного (чи не дуже) ранку 23 лютого пропонуємо всім бажаючим пробігти дистанції 3, 6 або 9км по чудових доріжках оновленого парка "Наталка" (Оболонська набережна). Сьомий відкритий кубок клубу KM Running club! Запрошуємо на старт всіх любителів зимового бігу. Всі учасники, які дістануться фінішу, отримают пам'ятну медаль від організаторів змагань клубу KM running club! Черговий затишний старт, організований любителями бігу міста Києва. Масниця SNOW RUN" - Ми зігріємо Вас теплом наших сердець! Що ви отримуєте? *дитячий старт, за умови сприятливої погоди *млинці з чаєм та варенням на фініші (додаткова опція) *окремі категорії для чоловіків та жінок *камери схову та роздягальні *сувеніри від партнерів *чудовий настрій для всіх присутніх :) Розклад події: 09:00–10:44 Реєстрація та видача стартових номерів 10:45 Відкриття змагань 10:50 Старт категорії Діти 11:00 Загальний старт на дистанціях 3 км, 6 км, 9 км 12:30 Фініш дистанції 9 км 12:45 Нагородження переможців на всіх дистанціях 13:00 Закриття змагань
Місце проведення події - парк "Наталка", Оболонська набережна. Реєстрація відкрита на офіційному сайті змагань - https://snowrun.com.ua/ Організатори змагань: KM running club i Оболонська РДА за підтримки Федерації Легкої Атлетики Києва.
Сторінка події у Фейсбуці - https://www.facebook.com/events/289541345337915/ |


